środa, 21 grudnia 2011

Cisza na planie, będzie… wygranie!

Nie moje, ale u mnie. :D Mam przyjemność ogłosić, że zwyciężczynią mojego pierwszego konkursu została kosmetoholiczka_1919. Jej wierszyk podbił moje serce i nie da się ukryć, że ta forma odpowiedzi okazała się najbardziej oryginalna. Oto dowód. :)


Gratuluję Kosmetoholiczce i czekam na dane do wysyłki, ale jeszcze nie kończę mojego orędzia. ;)

Z całego serca dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się na wzięcie udziału w konkursie. Wasze odpowiedzi nie tylko sprawiły mi wielką radość, ale też pokazały, że to, co robię na tym blogu ma sens, że Wam się to podoba, że czujecie to, co chcę przekazywać. Poznałam też Wasze preferencje, co będzie dla mnie nieocenioną pomocą w dalszym pisaniu. Dlatego jeszcze raz dziękuję, ściskam Was wszystkich bardzo mocno i… trochę żałuję, że nie przygotowałam więcej nagród. ;) Ale nic straconego – niedawno zauważyłam, że liczba Obserwatorów Siuzdakowej osiągnęła (a nawet przekroczyła) magiczny próg 90! Nie spodziewałam się tego, więc jest to dla mnie piękny prezent na święta… i okazja do zrobienia Wam prezentu w postaci następnego konkursu. Jeszcze nie wiem, jakie będą szczegóły, ale myślę, że Nowy Rok zaczniemy od konkursu. ;)

12 komentarzy:

 1. Gratki! A ja właśnie odkryłam na FB Twoją stronkę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. sauria80 - szybka jesteś! :) Dopiero dzisiaj założyłam tę stronę (miałam problem ze znalezieniem kategorii "blog", widzę, że Tobie się to udało, pewnie źle szukałam, nie mam doświadczenia w facebookowych stronach), jeszcze nie wiem, jak sobie wstawić na blog widżet z moją stroną, ale jak wróci mój domowy informatyk, to mi pomoże. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję! :)
  [nie, ja się wcale nie powtarzam^^]

  OdpowiedzUsuń
 4. Bralam udzial juz w ponad 50 rozdaniach i nigdy niczego nie wygralam, WIELKIE dzieki!! ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajny wierszyk wymyśliła, gratuluję pomysłowości :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluje!
  Zapraszam do mnie :
  http://mojjpamietnikk.blogspot.com/2011/12/loteria.html#comment-form

  OdpowiedzUsuń
 7. zasłużona wygrana i gratuluje:)))

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluje wygranej :) i zaraz Ci 100 strzeli , obserwatorów oczywiście :)

  OdpowiedzUsuń

Cieszę się, że zamierzasz dodać swój komentarz. Odpowiem pod tym wpisem i na pewno odwiedzę Twój blog. Podobnie jeśli dodasz mnie do obserwowanych, możesz liczyć na rewanż. Nie pisz więc tylko tego, że mam fajny blog i że zapraszasz na swój.

A poza tym... czuj się jak u siebie na blogu! ;)