sobota, 24 września 2011

Makijaż dla pani zimy

KOLORYSTYKA MAKIJAŻU:
  • podkłady, pudry: cała gama beżu z wykluczeniem ciepłych odcieni, jasne, różowe beże, piaskowy beż, neutralny beż
  • róże: chłodne, jasne, czyste róże, odcienie śliwki, fuksji, nasycone, chłodne czerwienie
  • cienie do powiek: czysta biel, srebro, jasne popielate szarości, poprzez ich srebrzyste, różowe  beżowe odcienie, mrożone róże, chłodne odcienie żółci, zieleni, niebieskiego, chłodne, zgaszone szarości średnie i grafitowe odcienie szarości, stalowe odcienie błękitu, zieleni, fioletu, granat, szafir, grafit, czerń, lawenda, zgaszony fiolet, kobalt, ametyst, ciemne purpury, nasycony cyklamen, chłodne, kakaowe brązy
  • pomadki: żywe, chłodne róże, róże w odcieniu cyklamenu, śliwki, fioletu, wiśni i czyste odcienie tych kolorów, nasycone chłodne odcienie czerwieni od pelargonii aż po czerwone wino, pomarańczowy w odcieniu malinowym i koralowym.

MAKIJAŻ ZIMY
Jest oparty na kontrastach walorowych, i zdecydowanych kontrastach koloru barwa ust intensywna, makijaż oczu nieco lżejszy, wyraźna grafika makijażu.

1 komentarz:

Cieszę się, że zamierzasz dodać swój komentarz. Odpowiem pod tym wpisem i na pewno odwiedzę Twój blog. Podobnie jeśli dodasz mnie do obserwowanych, możesz liczyć na rewanż. Nie pisz więc tylko tego, że mam fajny blog i że zapraszasz na swój.

A poza tym... czuj się jak u siebie na blogu! ;)